מולטימדיה


תחום המולטימדיה הינו תחום רחב מאוד.
א.ס.סקיי מתמחה בנושא מולטימדיה עם ניסיון עשיר בשנים ונכונה לתת את הפיתרון הטוב ביותר ללקוח.

תחום זה הינו עתיר שירות ואנו מודעים לכך ועל כן חברתנו עושה מאמץ עליון על מנת לתת השירות המהיר והטוב ביותר מאחר ואנו מבינים את הצורך של הלקוח למהירות הפיתרון כתנאי הכרחי לשמר את פעילות הארגון/בית העסק.

אנו נותנים שירות החל ממכירה והשכרה של מקרנים.
מקרנים מכל הסוגים החל ממקרנים עסקיים עוצמות הארה ב-2,000 אנסי לומנס ועד 30,000 אנסי לומנס, מקרנים אינטראקטיביים ועד מקרני קולנוע ביתי מהטובים בשוק.

מגוון רחב של יצרנים וסוגי פיתרונות יכולים להביל את הלקוח החל ממחיר ועד האיכות הכי גבוה כיום בשוק עם המקרנים שלנו אנו מסוגלים לתת פיתרון לכל מצב בשטח ועל פי צורכי הלקוח.

יתרונות חיסכון בתחום המקרנים שמים את מקרננו במקום הראשון מאחר והכול יודעים שהמרכיב החשוב והעלות הכי גבוה הינה המנורה, על כן אנו עובדים עם חברות שנותנות מענה בתחום זה במגוון מאוד רחב של פיתרונות.


מסכים

א.ס.סקיי מוכרת ונותנת שירות בתחום כל סוגי המסכים, החל ממסכי מחשב, עובר במסכי TV , ומסיים במסכים רפואיים המיועדים לקהילה הרפואית, מסכי מגע ידני בכל הגדלים,
מסכי מחשב בכל הגדלים, מסכי טלוויזיה בכל הגדלים, מסכי לדים בכל תנאי מזג אויר, מסכים חכמים עם יכולת תקשורת בין מס' מסכים, פיתרונות מסכים לכל ארגון ובכל סדר גודל.


מצלמות

מצלמות אבטחה גלויות סמיות, כאן השגנו שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע מהמובילים בישראל בתחום, מצלמות וידאו, מצלמות סטילס ועוד...


חדרים חכמים

להסבר על חדרים חכמים לחץ כאן


פודיומים למרצה

להסבר על אוניפודיום - עמדת מרצה חכמה לחץ כאן

להסבר על אוניפודיום בקר לחיצים לחץ כאן


התקנות מקרנים, הקמת חדרי ישיבות, התקנת מקרנים אינטראקטיביים . כל סוגי ההתקנות בתוך הקיר מעל לקי מתחת לתקרה ומעלה התקרה, בכל תנאי ועל פי דרישת הלקוח.
השירות והאדיבות של אנשי המקצוע הינם לשם דבר בין המשרדים שהתבצעו אצלם עבודות והמשכיותם של ההזמנות מוכיחה את רצינות אנשי המקצוע שלנו אל מול דרישות הלקוח.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן


תוכנות

תוכנות שליטה ובקרה על אלפי מחשבים לפרטים נוספים לחץ כאן 

תוכנות שליטה על כיתות למגזר החינוכי לפרטים נוספים לחץ כאן
תגיות: יזמוות,יזמות עסקית, יזמות עיסקית, ניהול,ניהול פרויקטים , ניהול פרויקטים, רעיונות,פטנטים,מוצרים, פטנט, מקרנים,מולטימדיה, מדפסות,מכונות צילום, תיווך עסקאות , תיווך, ניהול אירועים.
© כל הזכויות שמורות לא.ס.סקיי יזמות עיסקית בע"מ אין להעתיק לפרסם להשתמש מלבד קריאה באתר כל שימוש נוסף דורש אישור לחץ כאן לבקשת אישור