מחשבים נייחים

תחום המחשבים הנייחים כיום פרוץ לכל דורש , כאשר רוב מוחלט של לקוחות אינו יודע מה באמת נכון וצריך לו
מעבר לאנשי IT בארגונים שיודעים בדיוק את הצורך של הארגון, לקוחות פרטיים אינם יכולים לדעת מה הם המרכיבים הנכונים אשר נדרשים להפעלת מערכת ארגונית קטנה או ביתית.

אנו יודעים לבנות את הצורך ללקוח ובכך לחסוך עלויות ותפעול מורכב ע"י בניית צורך נכון בהתאמה אישית.
כמובן שהעלויות מופחתות מאחר וישנם דברים רבים שהלקוח אינו צריך אך מקבל כדי שיהיה לטווח הארוך כאשר רוב הדברים במחשבים הינם מודולדרים וניתנים להתממשקות גם בטווח הארוך.

מחשבים נייחים במחירים נמוכים הנמכרים היום באתרי האינטרנט אינם בהכרח הצורך המתאים ללקוח
כאן א.ס.סקיי נכנסת לתמונה ע"י הבנה עמוקה של צורך הלקוח וע"י כך מורכב לו הצורך שלו באמת והלקוח יוכל להשתמש נכון לטווח ארוך.

בנוסף אנו מוכרים עם המחשבים (בביקוש נפרד) תוכנות שיחזור מהיר ללקוח שנותן אפקטיביות במידה המחשב נפל עקב לחיצה לא נכונה על קבצים או לינק עם וירוס.
המערכת יודעת לעלות מחשב למצב עובד רגיל עד 50 שניות וזה יתרון בחיסכון מהסיבה הפשוטה שאין צורך ללקוח לקרוא לטכנאי ולשלם סכום נוסף על דברים שיכולים להעשות בצורה פשוטה ע"י הלקוח.

כמובן שישנם מגוון רחב של תוכנות שליטה, בקרה וחיסכון למחשבי קצה לארגונים.

על התוכנות ניתן לקרוא כאן
תגיות: יזמוות,יזמות עסקית, יזמות עיסקית, ניהול,ניהול פרויקטים , ניהול פרויקטים, רעיונות,פטנטים,מוצרים, פטנט, מקרנים,מולטימדיה, מדפסות,מכונות צילום, תיווך עסקאות , תיווך, ניהול אירועים.
© כל הזכויות שמורות לא.ס.סקיי יזמות עיסקית בע"מ אין להעתיק לפרסם להשתמש מלבד קריאה באתר כל שימוש נוסף דורש אישור לחץ כאן לבקשת אישור